Startuje konkurs ZŁOTA FAJERKA – DZIEDZICTWO POLSKICH SMAKÓW!

Zapraszamy na konferencję prasową poświęconą pierwszej edycji konkursu „Złota Fajerka – Dziedzictwo Polskich Smaków”. Konferencja odbędzie się 7 kwietnia 2017 r. podczas 21. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro.

Konkurs „Złota Fajerka – Dziedzictwo Polskich Smaków” jest organizowany przez Fundację "Od pokoleń dla pokoleń" we współpracy ze Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni. Jego celem jest zachowanie i popularyzacja tradycyjnych potraw regionalnych, rozwinięcie swoistego kulinarnego dialogu międzypokoleniowego. Skierowany jest do szkół powszechnych, szkół gastronomicznych i Kół Gospodyń Wiejskich.

O założeniach i szczegółach konkursu „Złota Fajerka – Dziedzictwo Polskich Smaków” opowiedzą przedstawiciele organizatorów: Piotr Siegel, prezes fundacji "Od pokoleń dla pokoleń" oraz Jarosław Uściński, prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.

Konferencja prasowa rozpocznie się o godz. 10.30 w sali A na pierwszym piętrze warszawskiego Centrum Targowo-Konferencyjnego MT Polska, ul. Marsa 56c.